Opublikowano dnia Mar 17, 2020 w dziale Aktualności, Galeria, Ogłoszenia, Wspólne

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice,
           W związku z zawieszeniem działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej w okresie 16-25 marca 2020r. zapewne wszyscy Państwo zadają sobie pytanie co będzie dalej,  niemal w każdej sferze naszego życia. Na wiele z tych pytań nikt obecnie nie jest w stanie odpowiedzieć i wszyscy stoimy przed wielką niewiadomą. Obecnie nie można przewidzieć jak długo będzie trwał stan powszechnej kwarantanny. Mając na uwadze fakt, iż należy się spodziewać, że okres zawieszenia działalności placówek oświatowych będzie przedłużony na kolejny okres informuję, że czesne za miesiąc marzec 2020r. obniżone zostaje o 30% dla wszystkich z Państwa.
         Niezależnie od tych trudnych dla nas wszystkich okoliczności  zachęcam do korzystania z możliwości wspólnej nauki poprzez zabawę z Państwa dziećmi na grupach społecznościowych utworzonych przez Panie wychowawczynie w aplikacji messenger. Jestem przekonany, że  Państwo jako rodzice  i Panie, które   sprawują opiekę nad Waszymi dziećmi w Przedszkolu stworzycie  barwną i pełną inspiracji przestrzeń wspólnych spotkań.
Dyrektor Przedszkola
Mariusz Olejniczak

Ps.
Myślę, że spora część babć i dziadków  także już korzysta z tej formy komunikacji, więc gorąco  zachęcam do czynnego włączenia się do życia naszych najmłodszych. W ten sposób będziecie mieli Państwo okazję nie tylko obserwować ale i aktywnie uczestniczyć we wszystkim co dzieje się w naszym wirtualnym przedszkolu.