“Bajeczna księga”-Małych Odkrywców

Dzieci oraz Rodzice z grup “Motylki” i “Pszczółki” wzięły udział w Ogólnopolskim Projekcie Czytelniczym “Bajeczna Księga”. Celem projektu jest promowanie czytelnictwa wśród przedszkolaków oraz stwarzanie okazji do twórczej ekspresji językowej i plastycznej. Dziękujemy za samodzielnie wykonane ilustracje oraz stworzenie wspólnie z Rodzicami fragmentów bajki. Dziękujemy za zaangażowanie Rodziców i współpracę z przedszkolem “Mali Odkrywcy” w ramach wspierania rozwoju dzieci. Razem stworzyliśmy niesamowitą historię.

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.