DZIEŃ KUNDELKA

🐕‍🦺25 października przedszkolaki obchodziły Dzień Kundelka. Dzieci poznały zwyczaje czworonożnych przyjaciół, chętnie śpiewały oraz tańczyły przy piosenkach o pieskach. Wykonały piękne prace plastyczne. Wspólnie obejrzały bajkę Walta Disneya Zakochany Kundel.
Od września przedszkole zbierało karmę dla zwierząt. Z zaangażowaniem włączyli się rodzice i dzieci w akcję, która była zorganizowana na terenie naszego przedszkola. Każda przyniesiona puszka to dar serca, który pozwoli przetrwać bezdomnym zwierzętom ze Schroniska Nowosolskie Adopcje Zwierząt.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom.❤️