Dzień Postaci z Bajek

Przedszkolaki 5 listopada wyruszyły w podróż do krainy bajek. Dzieci wcieliły się w postacie nawiązujące do nazw swoich grup.
Najstarszą grupę “Żabki” odwiedziła Pani Magda. Grupa “Motylków” gościła Panią Basie.
Grupa „Pszczółki” gościła Panią Agnieszkę. Najmłodszą grupę „Tygrysków” odwiedziła Pani Lidka. Panie przeczytały przedszkolakom bajeczki o żabkach, motylkach, pszczółkach i tygryskach. Dzisiejszy dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy i rozwijania zainteresowań czytelniczych.

Zabawy i śmiechu nie było końca.

Przedstawienie  “Trzy małe świnki”