Dzień Postaci z Bajek

Przedszkolaki 5 listopada wyruszyły w podróż do krainy bajek. Dzieci wcieliły się w postacie nawiązujące do nazw swoich grup. 
Najstarszą grupę “Żabki” odwiedziła Pani Magda. Grupa “Motylków” gościła Panią Basie.
Grupa „Pszczółki” gościła Panią Agnieszkę. Najmłodszą grupę „Tygrysków” odwiedziła Pani Lidka. Panie przeczytały przedszkolakom bajeczki o żabkach, motylkach, pszczółkach i tygryskach. Dzisiejszy dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy i rozwijania zainteresowań czytelniczych.

Zabawy i śmiechu nie było końca.

Przedstawienie  “Trzy małe świnki”

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.