Co słychać w naszym projekcie eTwinning ” Językiem po planszy”? Nasza gra jest gotowa! W grudniu we wszystkich placówkach, w których powstawała nasza gra przeszła ona “testy próbne”. Podoba nam się nasza gra! !! Kolejne etapy projektu rozpoczęte! Niebawem Wam o tym opowiemy:)

Koordynator projektu Arleta Jasińska

Dzieci z grupy “Żabek” brały udział w kolejnym działaniu projektowym eTwinning. Już wiemy, które ilustracje zwierząt umieszczone zostaną w grze planszowej” Zwierzęta na Ziemi”. Gratulacje❣👍❣

Koordynator projektu Arleta Jasińska

Co słychać w naszym eTwinningowym projekcie? Gra “Zwierzęta na Ziemi” nabiera kształtów. Działamy wspólnie i dopieszczamy szczegóły. W placówkach trwają prace przygotowawcze, dzieci wykonują ilustracje do gry. Praca wre❣ Krótka wizualizacja naszych aktualnych działań. 😊

Co słychać w naszym eTwinningowym projekcie?

W projekcie wspólnie z dziećmi z placówek oświatowych z Bolesławia, Warszawy, Gzów, Łapalic i z Czerwińska nad Wisłą współtworzymy grę planszową “Zwierzęta”. W kwietniu dzieci z tych placówek wybierały imiona dla czterech pionków, które będą wykorzystane w grze. Lemonek, Czerwonek, Emerald, Rubinek, Karminek, Niebieściak czy Miętuś? Imieninowy zawrót głowy!!! Dzieci z grupy “Żabki” zmierzyły się z tym zadaniem. Nasze propozycje wybrane I przesłane. Ciekawe jak głosowały dzieci z innych placówek?

Niebawem wyniki…Czekamy z niecierpliwością.

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.