Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom Rodziców, mających świadomość, jak ważnym miejscem dla rozwoju ich dzieci jest przedszkole, stworzyliśmy placówkę, która dba o wszechstronny rozwój dziecka, która powstała z miłości do dzieci i pasji nauczania. Każde dziecko przychodząc na świat jest wyjątkowe i każde przynosi ze sobą bagaż możliwości i zdolności. Pragniemy uczestniczyć w rozwijaniu wyjątkowości i indywidualności naszych „Małych Odkrywców”. Pedagodzy pracują w oparciu o najlepsze programy edukacyjne i wychowawcze. W naszym Przedszkolu dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie. Spędzają czas na radosnej zabawie, biorąc udział w różnych zajęciach twórczych, jednocześnie w łagodny sposób przygotowują się do edukacji szkolnej. Nasza kadra to dobrze wykształceni pedagodzy. Cechuje ich serdeczność, pogoda ducha, cierpliwość i odpowiedzialność. Do każdego dziecka podchodzą indywidualnie. Uczą je samodzielności, dyscypliny a także wrażliwości na drugiego człowieka.

Zapraszamy do naszego niepublicznego przedszkola, które mieści się w Nowej Soli, przy ulicy Muzealnej 40. Jesteśmy obiektem nowoczesnym, przystosowanym do potrzeb dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by edukować dzieci poprzez zabawę oraz by rodzice czerpali satysfakcję i zadowolenie z wyboru naszego przedszkola. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa – i to właśnie jesteśmy w stanie zapewnić maluchom.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 2,5-6 lat.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.30.

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.