Ho, ho, ho! Mikołajki.

🎅🏻
Jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. To wyjątkowe święto w przedszkolu, które uwielbiają wszystkie maluchy. Dzieci pięknie wystrojone w czerwone czapeczki udały się na poszukiwanie Świętego Mikołaja, który skrył się na sali gimnastycznej. Po prezentacji pięknych wierszyków oraz piosenek, nadszedł moment rozdawania prezentów. Milusińscy odbierali swoje upominki obiecując, że przez cały rok będą grzeczni. Ten mikołajkowy dzień upłynął nam w miłej atmosferze.