To przedszkole urodziło się z marzeń, by stworzyć miejsce niezwykłe, tętniące życiem, w
którym dzieci czują się szczęśliwe i rozwijają się w tempie, którego my dorośli nie jesteśmy w
stanie spostrzec.

Witamy w Małych Odkrywcach!

Zapraszamy do naszego niepublicznego przedszkola, które mieści się w Nowej Soli, przy ulicy Muzealnej 40. Jesteśmy obiektem nowoczesnym, przystosowanym do potrzeb dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by edukować dzieci poprzez zabawę oraz by rodzice czerpali satysfakcję i zadowolenie z wyboru naszego przedszkola. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa – i to właśnie jesteśmy w stanie zapewnić maluchom. Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 2,5-6 lat. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.30.