Opublikowano dnia Mar 29, 2020 w dziale Aktualności, Galeria, Wspólne

Szanowni Państwo,
                W związku z utrzymującym się stanem powszechnej kwarantanny i zawieszeniem działalności naszego Przedszkola stoimy przed bardzo trudnym zadaniem utrzymania istnienia placówki. W ciągu mijającej dekady „Mali Odkrywcy” stali się rozpoznawalni w naszym mieście. Niejednokrotnie Państwo jako rodzice, dziadkowie, członkowie rodziny dziecka  dajecie wyrazy swojego uznania i zadowolenia dla naszej działalności, co jest niezwykle miłe i niezmiennie motywuje do jak najlepszej pracy. Jestem świadom, iż tak wysoka ocena jest wynikiem pracy całego zespołu najwspanialszych wychowawców i opiekunów, z jakimi mam zaszczyt współpracować. To właśnie ich zaangażowanie, kreatywność, opiekuńczość ( i jeszcze wiele innych przymiotów, które mógłbym tu wymieniać) pozwala Państwa dzieciom tak wspaniale czuć się w naszym Przedszkolu. 
              W związku z tym, że od połowy marca pozostajecie Państwo z dziećmi w domach, za miesiąc marzec poprosiłem o uiszczenie czesnego na poziomie 70 % dotychczasowej wysokości. Rozwój pandemii nie pozostawia złudzeń co do tego, że kwiecień (a nie wykluczone, że i kolejne miesiące) będzie upływał pod znakiem dalszej izolacji i kwarantanny całego społeczeństwa, a tym samym nadal będzie zawieszona działalność Przedszkola. Zwracam się do Państwa z prośbą o uiszczanie opłaty podtrzymującej działalność, która mam nadzieję pozwoli na przetrwanie tego trudnego czasu.  
              Mam pełną świadomość, że wielu z Państwa podobnie jak my stanęliście przed bardzo trudnym wyzwaniem zmierzenia się z trudnościami jakie pojawiły się w związku z koniecznością izolacji i zaprzestania aktywności w bardzo wielu sferach  życia zawodowego, społecznego… Dlatego też podjąłem decyzję w tej dramatycznej dla wielu z nas sytuacji,że utrzymana zostanie minimalna opłata podtrzymująca.
                W związku z tym, że większość z Państwa w miesiącu marcu dokonała wpłaty czesnego w pełnej wysokości, chciałbym poprosić o możliwość zaliczenia pozostałej nadwyżki  na poczet właśnie opłaty podtrzymującej w miesiącu kwietniu. W indywidualnych informacjach, które zostaną do każdego z Państwa wysłane poinformuję o wysokości opłaty jaką należy uiścić za miesiąc kwiecień br.
                 Chcę jednocześnie Państwa zapewnić, że ze swojej strony podejmuję wszelkie możliwe działania mające na celu utrzymanie płynności finansowej placówki i zabezpieczenie pełnej gotowości Przedszkola do spełniania swojej funkcji po okresie kwarantanny.  
Z poważaniem,
Dyrektor Przedszkola „Mali Odkrywcy”