Opublikowano dnia Sty 1, 2020 w dziale Archiwum wspólne


mgr Arleta Skupień -Nadzór pedagogiczny 

Nauczycielka z 28-letnim stażem pedagogicznym. Ukończyła Uniwersytet Zielonogórski kierunek: Pedagogika, specjalność: Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe.


Wychowawcy grupy „Motylki”

 • lic Lidia Wichowska

 • Agnieszka Horwat

 • Barbara Górecka

„Praca z dziećmi daje nam ogromną radość, a każdy uśmiech i sukces dziecka motywuje do dalszego działania. Jednocześnie mamy świadomość, że każdy dzień pracy z dziećmi to nowe, trudne wyzwanie.”

Wychowawcy grupy „Żabki”

 • Ewelina Święcicka

 • Aneta Krupczak

„Każdy dzień, to wspólne zabawy, zajęcia i spacery pozwalające na aktywne poznawanie i rozumienie otaczającego świata. Energii można nam tylko pozazdrościć. Mamy bujną wyobraźnię i mnóstwo pomysłów. Śpiewamy, tańczymy, przygotowujemy najwspanialsze przedstawienia, bo są  tu prawdziwe talenty. ”

Wychowawcy grupy „Biedronki”

 •  mgr Arleta Skupień

 • Agnieszka Niestatek

 • Weronika Olejniczak

 • Emilia Kwiatkowska

„Uważamy, że dzieci są naszą przyszłością i drzemie w nich wielki potencjał, który my – nauczyciele i wychowawcy staramy się odkryć i rozwijać. W pracy z dziećmi dajemy z siebie wszystko. Chcemy, jak pisał  Janusz Korczak: „dać dziecku całe powietrze, słońce, całą życzliwość”, dlatego my dorośli musimy się o nie troszczyć najlepiej jak potrafimy.”

Wychowawcy grupy „Pszczółki

 • mgr Barbara Bętlewska

 • Alicja Siwak

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem, dlatego tak ważne jest, aby przekazać dzieciom jak najwięcej wiedzy i umiejętności niezbędnych do funkcjonowania w późniejszym życiu, ale też nauczyć się bycia z innymi. Poznać nowe oblicza zabawy, zdobyć nowe doświadczenia i z dnia na dzień stawać się coraz bardziej samodzielnym.”


Przedszkole „Mali Odkrywcy” mieści się w okazałym budynku przy 

ul. Muzealnej 40 w Nowej Soli, w centrum miasta, a jednocześnie w zacisznym miejscu w pobliżu parku. Obiekt otoczony jest ogrodem z bezpiecznym placem zabaw, umożliwiającym  dzieciom wesołe zabawy na świeżym powietrzu.

Przestronne , kolorowe i wesołe sale umożliwiają naszym przedszkolakom aktywne i kreatywne spędzanie czasu.

DSC01167-1024x768 (Copy) DSC01171-768x1024 (Copy)