BIERZEMY UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE EDUKACYJNYM

KREATYWNOŚĆ

ROZBUDZENIE WIARY WE WŁASNE MOŻLIWOŚCI ORAZ KREATYWNOŚCI DZIECI

INTEGRACJA RÓZNYCH GRUP WIEKOWYCH

WYOBRAŹNIA

POBUDZENIE WYOBRAŹNI, FANTAZJI I KREATYWNOŚCI

UŚWIADOMIENIE FAKTU IŻ WYOBRAŹNIA CZYNI NAS WIELKICH

MOC SŁÓW

PODWYŻSZANIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI

KSZTAŁTOWANIE SZACUNKU DLA SIEBIE I INNYCH LUDZI

ODWAGA

ZACHĘCENIE DO POKONYWANIA TRUDNOŚCI

ODKRYWANIE SWOICH MOCNYCH I SŁABYCH STRON

EMPATIA 

Grupa “Motylki” moduł II

“Nasza wyobraźnia jest jak sen, Możesz w nim być i w noc i w dzień. Ona nas zaprowadzi także do marzeń, z nią będziemy mieć zawsze dużo wrażeń.”

Grupa “Pszczółki” 8 października 2021

W ramach projektu wspólnie określiliśmy czym jest szacunek, dlaczego powinniśmy szanować innych ludzi, komu go okazujemy, w jaki sposób, w jakich sytuacjach? Stworzyliśmy Drzewo Szacunku – Kodeks chcemy być szanowani.

Grupa “Pszczółki” 3 września 2021

Moduł I Kreatywność.

Zaczynamy naszą przygodę z projektem Emocja. Dzieci wysłuchały opowiadania “Blok rysunkowy” gdzie omówiły kwestię WYJĄTKOWOŚCI każdego z nas. Udekorowały kropki które “ożyły” w magiczny sposób 😉 Radości nie było końca 🙂

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.