Muzyczne spotkanie z Calineczką

We wtorkowe popołudnie przedszkole gościło wspaniałych artystów.  “Mali Odkrywcy” poznały przygody Calineczki wg baśni Andersena. Dzieci miały okazje do zapoznania się z instrumentem smyczkowym – skrzypce. Przedszkolaki miały też okazję do wysłuchania utworów granych na pianinie oraz fagocie. Spotkania na żywo z muzykami i utworami granymi na instrumentach są wspaniałą okazją do bezpośredniego przeżywania, wyrażania emocji i rozbudzania zainteresowań muzycznych.

Składamy  podziękowania za piękny koncert. 

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.