Odwiedziny absolwentów z grupy “Pszczółki”

30 czerwca naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie –odwiedziny absolwentów z grupy “Pszczółki”. Małych Odkrywców czekało wiele atrakcji – malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, zabawy przy muzyce, gry zespołowe. Dzieci stworzyły wspaniałą wakacyjną pracę na monitorze interaktywnym oraz samodzielnie wykonały glutki.  Każde dziecko miało możliwość mieszania, wybierania kolorów, brokatów. Glutki zostały umieszczone w pudełeczku i zabrane przez dzieci do domu. Dzięki takim spotkaniom nasi Absolwenci nie zapomną o swoim ukochanym przedszkolu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, oraz pomoc w przygotowaniu tego cudownego wydarzenia.


 

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.