Odwiedziny absolwentów z grupy “Pszczółki”

30 czerwca naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie –odwiedziny absolwentów z grupy “Pszczółki”. Małych Odkrywców czekało wiele atrakcji – malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, zabawy przy muzyce, gry zespołowe. Dzieci stworzyły wspaniałą wakacyjną pracę na monitorze interaktywnym oraz samodzielnie wykonały glutki.  Każde dziecko miało możliwość mieszania, wybierania kolorów, brokatów. Glutki zostały umieszczone w pudełeczku i zabrane przez dzieci do domu. Dzięki takim spotkaniom nasi Absolwenci nie zapomną o swoim ukochanym przedszkolu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, oraz pomoc w przygotowaniu tego cudownego wydarzenia.