#sprintemdomaratonu 👍🏻🏅
 
Przedszkole „Mali Odkrywcy” bierze udział w największym ogólnopolskim wydarzeniu sportowym i zachęca do wspólnego biegu pod hasłem „BIEGA NASZA POLSKA CAŁA”. W biegu wzięły udział wszystkie dzieci obecne tego dnia w przedszkolu. Zanim udaliśmy się na szkolne boisko, każdy uczestnik zajadał się śniadaniem mistrzów oraz otrzymał własny numer startowy. Dzielne przedszkolaki przebiegły cały dystans. Wysiłek i determinacja uczestników zostały nagrodzone – dzieci otrzymały medale i zasłużone brawa. Gratulujemy naszym małym

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.