“Opowieść muzyczna. Skrzaty, Gnomy i Król Gór”.

28 października odbył się pierwszy w tym roku przedszkolnym koncert muzyczny pt. “Opowieść muzyczna. Skrzaty, Gnomy i Król Gór”.
W czwartkowe popołudnie nasze przedszkole gościło muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego “Orfeusz”, artyści zaprosili “Małych Odkrywców” do wspólnej muzycznej przygody. Muzycy zagrali na wiolonczeli, skrzypcach i elektrycznym fortepianie. Dzieci poznały brzmienie i budowę tych instrumentów. Wykonawcy opowiedzieli muzyką o Skrzatach, Gnomach i Królu Gór.

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.