Realizacja programu “Rozmawiam, by grać. Gram, by rozmawiać”.

Grupa “Pszczółki” reprezentowała nasze przedszkole w rocznym programie “Rozmawiam, by grać. Gram, by rozmawiać”. Celem, a zarazem osiągnięciem programu było wdrożenie uczestników do wzajemnej komunikacji. Udział w nim wzięły trzy placówki:
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowej Soli, 
Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych w Częstochowie,
Przedszkole Mali Odkrywcy w Nowej Soli.
“Mali Odkrywcy” wspierają dzieci ze specjalnymi potrzebami i z wielką przyjemnością współpracują z przyjaciółmi z innych placówek.

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.