„Sprintem wokół przedszkola„

30 września przedszkolaki z wszystkich grup wzięły udział w MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem wokół przedszkola”, którego organizatorami są Panie z naszego przedszkola. Celem akcji jest zachęcenie przedszkolaków do biegów oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. 
Przed biegiem każdy z uczestników zjadł pyszne, zdrowe śniadanie i otrzymał numer startowy. Następnie odbyła się rozgrzewka. Dzieci z uśmiechem na twarzach wyruszyły na linię startu i rozpoczęły bieg, starając się jak najszybciej dobiec do mety. Pan Dyrektor przebiegł trasę z najstarszą grupą „Żabki”. Wszystkie grupy przedszkolne pokonały wytyczoną trasę. W naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. 
Gratulujemy wspaniałym biegaczom.

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.