Example 2. Timetable with filtering by category, dropdown menu for filtering, columns are different locations, quarter hour measure, first hours column shown with no ending hour, type 1 event block layout, 24 hour time format, custom CSS for event header and non-clickable events. Go to example 3 →

No events available!
No events available in bar category!
No events available in display category!
No events available in panel category!
No events available in performance category!
No events available in registration category!
No events available in screening category!
No events available!

Leave a comment

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.