Example 4. Timetable with filtering by category, dropdown menu for filtering, columns are different locations, half hour measure, first hours column hidden, type 4 event block layout with no ending hour, 24 hour time format, different font for table, custom CSS for event hour and non-clickable events. Go to example 5 →

No events available!
No events available in action category!
No events available in animation category!
No events available in catering category!
No events available in comedy category!
No events available in concert category!
No events available in horror category!
No events available in thriller category!
No events available!

Leave a comment

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed
Nasza strona używa ciasteczek czyli plików, które są zapisywane w Państwa przeglądarce. Są nam one potrzebne do tego, aby lepiej prezentować treści dla Państwa przydatne. Nie możemy jednak użyć tej funkcji bez Państwa zgody.