Przygoda “Żabek” z projektem “eTwinning”

W projekcie wspólnie z dziećmi z placówek oświatowych z Bolesławia, Warszawy, Gzów, Łapalic i z Czerwińska nad Wisłą współtworzymy grę planszową “Zwierzęta”.
W kwietniu dzieci z tych placówek wybierały imiona dla czterech pionków, które będą wykorzystane w grze.
Lemonek, Czerwonek, Emerald, Rubinek, Karminek, Niebieściak czy Miętuś? Imieninowy zawrót głowy!!!
Dzieci z grupy “Żabki” zmierzyły się z tym zadaniem. Nasze propozycje wybrane I przesłane. Ciekawe jak głosowały dzieci z innych placówek?
Niebawem wyniki…
Czekamy z niecierpliwością.