Zakończenie roku przedszkolnego -pożegnania starszaków z grupy “Pszczółki”

23 czerwca 2021r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków z grupy “Pszczółki”. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też Rodzice.
Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.
Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas “Mali Odkrywcy”